אנה שפירו פבלובסקי, M.A.

פסיכותרפיסטית

כתובת: קליניקה פרטית – רמת גן, תל אביב

טלפון: 052-7289997

אתר: https://www.anashapiro.co.il

מי אני וכיצד אני מטפלת
פסיכותרפיסטית פסיכודינמית, מטפלת ומדריכה, בעלת קליניקה פרטית לפסיכותרפיה למבוגרים, טיפול רגשי בעזרת בעלי חיים לילדים, הדרכת הורים והדרכה מקצועית למטפלים.
אני מציעה בקליניקה מרחב טיפולי מוגן ומכיל ומטפלת בגישה פסיכודינמית המתבססת על יצירת קשר טיפולי משמעותי וחשיבה משותפת על המניעים הנפשיים, מודעים ולא מודעים, של האדם. גישה טיפולית זו מאפשרת תהליכי עומק של התפתחות ושינוי, הקלה בתסמינים, הסתגלות מיטיבה ומימוש עצמי לאורך זמן. הטיפול יכול להיות ממוקד וקצר טווח על מנת לטפל בבעיה ספציפית, או טיפול ארוך טווח שמטרתו ליצור שינוי בתחומי חיים רבים.
בעבודתי עם הילדים אני משלבת טיפול רגשי בעזרת בעלי החיים עם כלים טיפוליים נוספים. אני מאמינה גדולה בכוחו המרפא של הקשר המיוחד הנוצר בין הילד לבין החיה והמטפל, ושל יצירה, משחק ושיח המתקיימים במרחב הטיפולי שהקשר הזה מאפשר.

תחומי מומחיות
מבוגרים – טיפול במצבי משבר ובמצבי מצוקה מתמשכת, דיכאון, חרדה, אובדן ואבל, בדידות, תחושות של ריקנות והיעדר משמעות בחיים, תקיעות וחוסר סיפוק בעבודה, קשיים ביחסים בין אישיים, חוסר ביטחון עצמי, קשיי הסתגלות בגיל השלישי. טיפול בהורות והדרכת הורים.
ילדים – טיפול בקשיים רגשיים הנלווים להפרעת קשב וריכוז (ADHD), קשיים ביחסים הורה-ילד, מצבי משבר או מצוקה מתמשכת במשפחה (גירושי הורים, מעברים, מחלה, נחות, אבדן ואבל), קשיים בוויסות רגשי, התפרצויות זעם, בעיות התנהגות ומשמעת, חוסר ביטחון עצמי, קשיים בהשתלבות חברתית, חרדות, טיפול רגשי בילדים עם מחלות פיזיות המתמודדים עם מצבם הפיזי והרגשי.

השכלה
בהסמכה להדרכה בפסיכותרפיה, ביה"ס לפסיכותרפיה בפקולטה לעבודה סוציאלית, אונ' תל אביב.
הסמכה בפסיכותרפיה פסיכודינמית, ביה"ס לפסיכותרפיה בפקולטה לעבודה סוציאלית, אונ' תל אביב.
תואר שני (.M.A) בטיפול בהבעה ויצירה (בהצטיינות), אוניברסיטת תל-אביב.
הסמכה בטיפול רגשי בעזרת בעלי חיים, מסלול מורחב עם תעודת הוראה בחינוך מיוחד (מס' רישיון הוראה 137654), מכללת לוינסקי לחינוך.
תואר ראשון (.B.A) בפסיכולוגיה (בהצטיינות יתרה), האוניברסיטה הפתוחה.

הכשרה וניסיון מקצועי
ניסיון רב בפסיכותרפיה ובטיפול רגשי במגוון רחב של קשיים ומצבי חיים. את ניסיוני המקצועי רכשתי במסגרות ציבוריות ופרטיות: משרד הבריאות – מרפאה לבריאות הנפש מבוגרים פתח תקוה, מחלקת ילדים מרכז לבריאות הנפש גהה; פנימיות טיפוליות לילדים בסיכון פתח תקוה; הוסטל שיקומי לנפגעי נפש מבוגרים רמת גן ותל אביב; מרכז להתפתחות הילד רמת גן; בי"ס יסודי תל אביב.

כתובת
קליניקה פרטית - רמת גן, תל אביב
טלפון
052-7289997
אתר
https://www.anashapiro.co.il

הצטרפות לרשימת הדיוור

אם אתם אנשי מקצוע המעוניינים ליטול חלק בפעילויות האיגוד ורוצים בקידום מטרותיו, הנכם מוזמנים להרשם כחברים